Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

O nas

Biuro Rachunkowe PLUS działa na rynku województwa mazowieckiego od 2001 roku. Nasze biuro powstało z myślą,  aby każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z naszej pracy. Chcemy poprzez nasze doświadczenie jak najlepiej wykonywać swoją pracę, która jest niezbędna przy prowadzeniu działalności gospodarczej.

Nasze biuro rachunkowe jest mile spostrzegane wśród naszych klientów i dzięki nim pozyskujemy cały czas nowe firmy.   Posiadamy licencję ministerstwa finansów oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej. Jesteśmy firmą księgową posiadającą doświadczenie i długoletnią praktykę w obsłudze spółek prawa handlowego oraz jednoosobowych podmiotów gospodarczych. Nasi pracownicy zdobywają swoje kwalifikacje na szkoleniach prowadzonych przez stowarzyszenie księgowych. Właściciel biura jest osobą z wyższym wykształceniem ekonomicznym i posiadającym wieloletnie doświadczenie z zakresu prawa podatkowego VAT, CIT,PIT. Obsługujemy podmioty gospodarcze oraz spółki prawa gospodarczego.  Celem biura rachunkowego jest rzetelna obsługa klientów, ponosimy odpowiedzialność za swoja pracę i oczywiście pilnujemy terminów ,które w tym przypadku są rzeczą najistotniejszą.

Naszym priorytetem jest cały czas rozwój naszego biura rachunkowego i inwestowanie w księgowych ,aby być na bieżąco ze zmianami w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego. Dzięki temu mamy zgraną kadrę, która wspiera się nawzajem i wymienia swoimi spostrzeżeniami.