Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria
Biuro księgowe Mikstat

Biuro księgowe Mikstat

28.09.2021 | autor: Beata Zawistowska

Biuro księgowe Mikstat — wybierz partnera w biznesie

Chcesz poszerzać swój biznes, przyjmować większą liczbę klientów i rozbudowywać ofertę, ale w wyniku czego nie masz dnia, aby prowadzić jeszcze księgowość? Postaw na rzetelne biuro księgowe Mikstat, a zajmiemy się wszystkimi formalnościami prawnymi w Twoim imieniu.

Biuro księgowe Mikstat

Skrupulatna księgowość dla firm. Sprawdź nasze usługi

Jeżeli zastanawiasz się, jak wybrać niezawodne biuro księgowe w Mikstat, to zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie. Klienci, których obsługujemy nie przejmują się terminami czy zmianami w prawie — trzymamy nad wszystkim pieczę, abyś Ty mógł odetchnąć z ulgą..

Biuro księgowe Mikstat. Start działalności

Wszystkim stawiającym zakładającym biznes oferujemy założenie działalności lub założenie spółki pod kontrolą profesjonalisty.

Usługi podatkowe i obsługa kadr

Nasze biuro księgowe w Mikstat oferuje pełny zakres usług księgowych oraz profesjonalną obsługę kadrowo-płacową. Zajmiemy się także Twoim rozliczeniem rocznym.

Biuro księgowe Mikstat. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju!

Przez ostatnie lata zbudowaliśmy silną markę działającą na Mazowszu, ale obecnie rozliczamy klientów nawet z zupełnie przeciwległych zakątków kraju. Naszą mocną stroną jest mobilność, przesyłamy dokumenty z pomocą kurierów i dbamy o satysfakcjonujący kontakt z klientami bez względu na dzielące nas odległości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz:Biuro Rachunkowe PLUS