Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Bartoszyce. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Bartoszyce jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Bartoszyce

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Bartoszyce i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy pełną księgowość online. Bartoszyce i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: