Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Biała Piska. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Biała Piska jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Biała Piska

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Biała Piska i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Biała Piska i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: