Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Bielawa. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Bielawa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Bielawa

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Bielawa i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Bielawa i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: