Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Bielsko-Biała. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Bielsko-Biała jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Bielsko-Biała

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Bielsko-Biała i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Bielsko-Biała i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: