Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Brzeszcze. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Brzeszcze jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Brzeszcze

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Brzeszcze i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Brzeszcze i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: