Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Bytów. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Bytów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Bytów

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Bytów i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment umożliwiamy pełną księgowość online. Bytów i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: