Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Cedynia. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Cedynia jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Cedynia

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Cedynia i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Cedynia i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: