Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chęciny. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Chęciny jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Chęciny

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Chęciny i inne miasta

Jak już przedstawialiśmy, obecnie umożliwiamy całościową księgowość online. Chęciny i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: