Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chełmek. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Chełmek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Chełmek

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Chełmek i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Chełmek i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: