Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chmielnik. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Chmielnik jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Chmielnik

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Chmielnik i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie oferujemy kompleksową księgowość online. Chmielnik i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: