Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chociwel. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Chociwel jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Chociwel

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Chociwel i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Chociwel i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: