Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chocz. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Chocz jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Chocz

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Chocz i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Chocz i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: