Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chorzele. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Chorzele jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Chorzele

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Chorzele i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Chorzele i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: