Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Chorzów. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Chorzów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Chorzów

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Chorzów i inne miasta

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Chorzów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: