Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Ciechanowiec. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Ciechanowiec jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Ciechanowiec

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Ciechanowiec i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Ciechanowiec i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: