Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Ciechocinek. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Ciechocinek jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Ciechocinek

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Ciechocinek i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Ciechocinek i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: