Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Cieszanów. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Cieszanów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Cieszanów

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Cieszanów i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment świadczymy kompleksową księgowość online. Cieszanów i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: