Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Cieszyn. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Cieszyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Cieszyn

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Cieszyn i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Cieszyn i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: