Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Ciężkowice. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Ciężkowice jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Ciężkowice

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Ciężkowice i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment oferujemy kompleksową księgowość online. Ciężkowice i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: