Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Cybinka. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Cybinka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Cybinka

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Cybinka i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie oferujemy całościową księgowość online. Cybinka i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: