Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Czeladź. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Czeladź jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Czeladź

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Czeladź i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Czeladź i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: