Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Częstochowa. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Częstochowa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Częstochowa

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Częstochowa i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Częstochowa i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: