Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Człopa. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Człopa jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Człopa

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Człopa i cała Polska

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Człopa i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: