Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Czyżew. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Czyżew jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Czyżew

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Czyżew i cały kraj

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy pełną księgowość online. Czyżew i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: