Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dąbrowa Białostocka. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Dąbrowa Białostocka jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Dąbrowa Białostocka

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dąbrowa Białostocka i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy kompleksową księgowość online. Dąbrowa Białostocka i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z pozostałych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: