Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Daleszyce. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Daleszyce jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Daleszyce

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura księgowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Daleszyce i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Daleszyce i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: