Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Darłowo. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Darłowo jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Darłowo

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego liczy się parę aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Darłowo i cała Polska

Jak już pisaliśmy, na ten moment świadczymy całościową księgowość online. Darłowo i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: