Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dębica. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Dębica jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Dębica

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Dębica i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Dębica i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: