Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dębno. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Dębno jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Dębno

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dębno i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Dębno i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: