Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dobra. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Dobra jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Dobra

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Dobra i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie oferujemy pełną księgowość online. Dobra i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: