Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dobre Miasto. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Dobre Miasto jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Dobre Miasto

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się kilka względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Dobre Miasto i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Dobre Miasto i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: