Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dobrodzień. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z partnerami spoza naszego miasta, toteż tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Dobrodzień jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Dobrodzień

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Dobrodzień i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie umożliwiamy pełną księgowość online. Dobrodzień i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: