Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dobrzany. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z partnerami spoza naszego obszaru, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Dobrzany jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Dobrzany

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dobrzany i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Dobrzany i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: