Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dobrzyca. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok uświadomił nam wszystkim, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Dobrzyca jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Dobrzyca

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dobrzyca i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Dobrzyca i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: