Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dobrzyń nad Wisłą. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do Internetu było wyzwaniem, ale ostatecznie zakończyło się dużym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Dobrzyń nad Wisłą jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Dobrzyń nad Wisłą

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dobrzyń nad Wisłą i cała Polska

Jak już wspominaliśmy, obecnie świadczymy całościową księgowość online. Dobrzyń nad Wisłą i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: