Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dolsk. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się pełnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, z tego względu tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Dolsk jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Dolsk

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się parę względów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Dolsk i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy pełną księgowość online. Dolsk i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: