Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Drawsko Pomorskie. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej księgowości przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Drawsko Pomorskie jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Drawsko Pomorskie

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Drawsko Pomorskie i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, w tym momencie umożliwiamy kompleksową księgowość online. Drawsko Pomorskie i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: