Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Drezdenko. Zdalne biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każda firma może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego miasta, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Drezdenko jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Drezdenko

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie partnerów biznesowych, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Drezdenko i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment oferujemy pełną księgowość online. Drezdenko i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: