Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Drohiczyn. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Ubiegły rok pokazał, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Drohiczyn jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Drohiczyn

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura podatkowego liczy się parę aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie partnerów biznesowych, którzy przyzwyczajeni są do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Drohiczyn i inne miasta

Jak już pisaliśmy, w tym momencie świadczymy całościową księgowość online. Drohiczyn i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych regionów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: