Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dukla. Internetowe biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Dukla jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Dukla

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W internetowym funkcjonowaniu biura księgowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania firma kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dukla i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, na ten moment umożliwiamy kompleksową księgowość online. Dukla i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: