Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Duszniki-Zdrój. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było wyzwaniem, ale mimo wszystko zakończyło się dużym sukcesem. Już przed pandemią pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Duszniki-Zdrój jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Duszniki-Zdrój

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego znaczenie ma parę względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Duszniki-Zdrój i cała Polska

Jak już pisaliśmy, w tym momencie umożliwiamy całościową księgowość online. Duszniki-Zdrój i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami także z innych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: