Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dzierzgoń. Zdalne biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się dużym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Dzierzgoń jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Dzierzgoń

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W internetowej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, godna zaufania usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie klientów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przestawić się na nowe.

Księgowość online. Dzierzgoń i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Dzierzgoń i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z innych regionów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: