Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Dzierżoniów. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 pokazał, że perspektywa pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura księgowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie zakończyło się ogromnym sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego miasta, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Dzierżoniów jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Dzierżoniów

Zdalna obsługa finansowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura księgowego liczy się kilka względów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy przywykli do znanych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Dzierżoniów i cały kraj

Jak już wspominaliśmy, w tym momencie świadczymy kompleksową księgowość online. Dzierżoniów i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami także z pozostałych rejonów kraju. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty internetowego biura finansowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: