Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Elbląg. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do Internetu było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko zakończyło się 100% sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z partnerami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Elbląg jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Elbląg

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona firma kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — zarówno po stronie kontrahentów, którzy przywykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przestawić się na nowe.

Księgowość online. Elbląg i inne miasta

Jak już wspominaliśmy, na ten moment świadczymy pełną księgowość online. Elbląg i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Z ochotą nawiążemy współpracę z firmami i spółkami również z innych rejonów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: