Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Frampol. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy w pełni online to luksus, na który nie każda gałąź gospodarcza może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do świata online było nie łatwym zadaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się 100% sukcesem. Już wcześniej współpracowaliśmy z klientami spoza naszego obszaru, z tego względu tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Frampol jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie pracujemy.

Księgowość online Frampol

Zdalna obsługa podatkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura rachunkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, bezpieczne i stale aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na jeszcze nieznane — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do tradycyjnych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Frampol i cały kraj

Jak już przedstawialiśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Frampol i okolice, to wyłącznie jeden z naszych obszarów. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych rejonów Polski. Zachęcamy do spróbowania czegoś nowego i skorzystania z oferty zdalnego biura księgowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: