Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Frombork. Zdalne biuro rachunkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok pokazał, że perspektywa pracy w pełni online to luksus, na który nie każdy biznes może sobie pozwolić. Szczęśliwie dla nas w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura rachunkowego do do sieci było nie łatwym zadaniem, ale mimo wszystko sfinalizowało się ogromnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją współpracowaliśmy z kontrahentami spoza naszego obszaru, toteż tak szybko udało nam się przenieść księgowość online. Frombork jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Frombork

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura finansowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, bezpieczne i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana usługa kurierska oraz chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie kontrahentów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Frombork i inne miasta

Jak już pisaliśmy, na ten moment umożliwiamy całościową księgowość online. Frombork i okolice, to wyłącznie jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z działalnościami gospodarczymi i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura podatkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: