Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Gąbin. Internetowe biuro podatkowe

28.09.2021 | autor: jjack

Rok 2020 uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już wcześniej pracowaliśmy z kontrahentami spoza naszej lokalizacji, toteż tak prędko udało nam się przenieść księgowość online. Gąbin jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie działamy.

Księgowość online Gąbin

Zdalna obsługa księgowa? To możliwe!

W zdalnej pracy biura rachunkowego znaczenie ma kilka aspektów: nowoczesny program do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, zaufana firma kurierska i chęć otworzenia się na nowe — tak po stronie klientów, którzy nawykli do znanych rozwiązań, jak i zespołu księgowego, który musi przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Gąbin i cały kraj

Jak już pisaliśmy, obecnie umożliwiamy całościową księgowość online. Gąbin i okolice, to tylko jeden z naszych obszarów. Z ochotą rozpoczniemy współpracę z firmami i spółkami również z innych regionów Polski. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty zdalnego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: