Biuro Rachunkowe Plus - Góra Kalwaria

Księgowość online Glinojeck. Internetowe biuro księgowe

28.09.2021 | autor: jjack

Poprzedni rok uświadomił nam wszystkim, że możliwość pracy zdalnej to luksus, na który nie każda branża może sobie pozwolić. Na szczęście w przypadku naszej działalności przeniesienie stacjonarnego biura podatkowego do do sieci było wyzwaniem, ale ostatecznie sfinalizowało się pełnym sukcesem. Już przed obecną sytuacją pracowaliśmy z klientami spoza naszej lokalizacji, dlatego tak sprawnie udało nam się przenieść księgowość online. Glinojeck jest tylko jednym z kierunków, w których obecnie świadczymy usługi.

Księgowość online Glinojeck

Zdalna obsługa rachunkowa? To możliwe!

W zdalnym funkcjonowaniu biura podatkowego liczy się kilka aspektów: nowoczesne oprogramowanie do obsługi księgowej, chronione i na bieżąco aktualizowane systemy elektroniczne, sprawdzona usługa kurierska i chęć otworzenia się na nowe — zarówno po stronie kontrahentów, którzy nawykli do sprawdzonych rozwiązań, jak i pracowników, którzy muszą przyzwyczaić się do nowego trybu pracy.

Księgowość online. Glinojeck i cała Polska

Jak już przedstawialiśmy, obecnie świadczymy pełną księgowość online. Glinojeck i okolice, to tylko jeden z naszych kierunków działania. Chętnie nawiążemy współpracę z przedsiębiorstwami i spółkami również z innych regionów kraju. Zachęcamy do otworzenia się na nowe i skorzystania z oferty internetowego biura rachunkowego.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

lub do kontaktu poprzez poniższy formularz: